Otomatik Vites Ehliyet Kayıtlarımız Başladı !

Ankara’da Sincan’daki sürücü kurslarımızda 20 yıldan fazladır verdiğimiz eğitimle siz değerli sürücü adaylarımızı trafiğe hazırladık. ” Sizi Belge Almaya Değil, Sürücü Olmaya Davet Ediyoruz ! ” Sloganı ile çıktığımız bu yolda, trafik eğitimini ön planda tuttuk. 2016 Yılında başlayan yeni yasayla birlikte de artık OTOMATİK VİTES ehliyeti kayıtlarımızı başlattık.

OTOMATİK VİTES Ehliyeti Nedir ?

B Sınıfı ( Otomobil ) sürmek isteyen sürücü adayları için artık iki seçenek var. Sürücü adayları düz vites ehliyeti alabilirken, otomatik vites ehliyeti de alabilecekler. Ankara’da otomatik vites ehliyeti almak isteyen sürücü adayları JET Sürücü Kursları farkıyla ehliyetlerine sahip olmak için 0312 268 92 92 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirler.

OTOMATİK VİTES Ehliyetinin Farkı Nedir ?

Otomatik vites ehliyeti alan sürücü adayları trafikte düz vites araç süremezler. Eğer düz vites araç sürmek isterlerse bu kez düz vites ehliyeti almaları da gerekecektir. Bunun haricinde direksiyon sınavlarında ya da yazılı sınavlarında iki ehliyet sınıfı arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Jet Sürücü Kursu Otomatik Vites Eğitim Aracı

About

Ankara Sincan ve Kızılay'da 20 yıldır eğitim sektöründe hizmet vermekteyiz. Ehliyet almak isteyen sürücü adaylarına B - E - A2 sınıflarda ehliyet verebiliyoruz.

Posted in Genel
online-kayit
2019 Yazılı Sınavı Tarihleri

E-Sınav (Elektronik Sınav) Kayıtlarımı Devam Etmektedir. Daha hızlı ehliyet alma imkanı!

Direksiyon Sınavı
A2 Direksiyon Sınavı